Ürün 9086 A4 5,5X55 TX20 - RAL 7012
Trespo torkslu, düz yuvarlak başlı ağaç vidaları
Ürün numarası
90864701255 55
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377391636
net ağırlığı 100 başına
0,556 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
90864701255 55
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377391636
net ağırlığı 100 başına
0,556 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5,5 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| toplam uzunluk (l) | 55 mm |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX20 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| kafa şekli | Risso |
| kafa çapı (dk) | 12,3 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,7 mm |
| Renk | RAL 7012 - bazalt grisi |
| dis uzunluğu (b) | 43 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
- Ahşap sektöründe vida bağlantıları için idealdir.- Bağlanacak parçanın rengiyle uyumludur.
uygulama alanı
keresteÖzellikler
- Toz boya kaplı- RAL 7012
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9086 A4 5,5X55 TX20 - RAL 7012