Ürün 9087 A2-Cu 5,0X250 TX20
3 parçalı, rondelalı ahşap vidaları 15 mm
Ürün numarası
908723145 250
çelik sınıfı
A2/Cu
EAN/GTIN
4043377268730
net ağırlığı 100 başına
2,370 kg
Paketleme birimleri:
100
9.600
Ürün numarası
908723145 250
çelik sınıfı
A2/Cu
EAN/GTIN
4043377268730
net ağırlığı 100 başına
2,370 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 250 mm |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 9,2 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,5 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX20 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Serbest EPDM conta- EPDM conta sayesinde hava koşullarına dayanıklı
- EPDM conta sayesinde hava ve su sızdırmaz
Yalpasız tahrik
TX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
- Nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun.- Ahşap alt konstrüksiyonlar üzerine sac işlemeleri.
- Siper saclarından imal edilmiş kaplamaların kullanılması için.
uygulama alanı
ön taraf, solarÜrün broşürleri
Paylaş Ürün 9087 A2-Cu 5,0X250 TX20