Ürün 9090 A2 3,0X6 TX10
Termoplastikler için havşa başlı vidalar
Ürün numarası
90902T30 6
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377407818
net ağırlığı 100 başına
0,025 kg
Paketleme birimleri:
500
Ürün numarası
90902T30 6
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377407818
net ağırlığı 100 başına
0,025 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 6 mm |
| İplik tipi | Plastik iplik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 5,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,3 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX10 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Yüksek çekme ve burulma mukavemeti- Küçük yan açılar nedeniyle düşük radyal yarılma
- Gevşemeye karşı çok güçlü kendinden kilitleme
- Artırılmış titreşim direnci
uygulamaları
Plastik malzemelerde, özellikle termoplastiklerde diş açmaya gerek kalmadan doğrudan vidalama için.uygulama alanı
diğer Uygulamalar, Kalıp yapımıÖzellikler
- Havşa başlı- TX sürücü
Paylaş Ürün 9090 A2 3,0X6 TX10