Ürün 9091 A2 3,5X14 H
Termoplastikler için yuvarlak başlı vidalar
Ürün numarası
9091235 14
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377218421
net ağırlığı 100 başına
0,096 kg
Paketleme birimleri:
500
675.000
Ürün numarası
9091235 14
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377218421
net ağırlığı 100 başına
0,096 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 14 mm |
| İplik tipi | Plastik iplik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 6,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,55 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH2 |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Yüksek çekme ve burulma mukavemeti- Küçük yan açılar nedeniyle düşük radyal yarılma
- Gevşemeye karşı çok güçlü kendinden kilitleme
- Artırılmış titreşim direnci
uygulamaları
Plastik malzemelerde, özellikle termoplastiklerde diş açmaya gerek kalmadan doğrudan vidalama için.uygulama alanı
diğer Uygulamalar, Kalıp yapımıÖzellikler
- Yuvarlak kafa- PH
Paylaş Ürün 9091 A2 3,5X14 H