Ürün 9091 A2 3,5X8 TX15
Termoplastikler için yuvarlak başlı vidalar
Ürün numarası
90912T35 8
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377395573
net ağırlığı 100 başına
0,073 kg
Paketleme birimleri:
500
877.500
Ürün numarası
90912T35 8
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377395573
net ağırlığı 100 başına
0,073 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 8 mm |
| İplik tipi | Plastik iplik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 6,2 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,55 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX15 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Yüksek çekme ve burulma mukavemeti- Küçük yan açılar nedeniyle düşük radyal yarılma
- Gevşemeye karşı çok güçlü kendinden kilitleme
- Artırılmış titreşim direnci
uygulamaları
Plastik malzemelerde, özellikle termoplastiklerde diş açmaya gerek kalmadan doğrudan vidalama için.uygulama alanı
diğer Uygulamalar, Kalıp yapımıÖzellikler
- Yuvarlak kafa- TX sürücü
Paylaş Ürün 9091 A2 3,5X8 TX15