Ürün 9098 A2 BZ 6,3X175
Konik uçlu,contalı dış cephe montaj vidaları,22 mm
Ürün numarası
9098263 175
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377222176
net ağırlığı 100 başına
3,515 kg
Paketleme birimleri:
100
300
7.200
Ürün numarası
9098263 175
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377222176
net ağırlığı 100 başına
3,515 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6,3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 175 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 4,8 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 3/8" |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| dis uzunluğu (b) | 64 mm |
| Dış çapı Yıkayıcılar (d2) | 22 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Çelik ve alüminyum alt yapılara profilli levhaların ve fiber çimentonun sabitlenmesi
İlgili delme çapları inşaat yetkilisi onaylarında bulunabilir.
Çelik: Zıvana, metal bir alt yapı üzerinde 7 mm'lik bir çıkıntıya sahip olmalıdır.
uygulama alanı
ön taraf, maden, kereste, solarÖzellikler
- Şekil BZ- Çelik alt konstrüksiyonlar > 3 mm için konik uçlu ince diş
- ETA-13/0178, U 75 mm'den itibaren geçerli
- Sandviç paneller için sabitleme vidaları
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9098 A2 BZ 6,3X175