Ürün 9100 A2 C 4,8X13 SP10
Silindir başlı emniyet cıvataları, iki delikli tahrik
Ürün numarası
9100248 13
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377128928
net ağırlığı 100 başına
0,220 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
9100248 13
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377128928
net ağırlığı 100 başına
0,220 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 13 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 9,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,75 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SP-10 |
| anahtar (sürüş) | iki delik |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Emniyet yuvası 2 - delik - sadece özel bit ile işlenebiliruygulamaları
Hırsızlara karşı mükemmel koruma, çünkü özel bir montaj takımı sayesinde kolay söküm önlenmektediruygulama alanı
Güvenlik Teknolojisi, solar, madenÖzellikler
- Sac dişi- İki delik tahriki
- Havşa baş
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9100 A2 C 4,8X13 SP10