Ürün 9101 A2 M 4X20 SP8
Silindir başlı emniyet cıvataları, iki delikli tahrik
Ürün numarası
910124 20
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377126825
net ağırlığı 100 başına
0,225 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
910124 20
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377126825
net ağırlığı 100 başına
0,225 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 20 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 8 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,2 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SP-8 |
| anahtar (sürüş) | iki delik |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Emniyet yuvası 2 - delik - sadece özel bit ile işlenebiliruygulamaları
Hırsızlara karşı mükemmel koruma, çünkü özel bir montaj takımı sayesinde kolay söküm önlenmektediruygulama alanı
Güvenlik Teknolojisi, solar, madenÖzellikler
- Metrik diş- İki delik tahriki
- Silindir baş
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9101 A2 M 4X20 SP8