Ürün 9102 A2 C 4,2X25 SP8
İki delik tahrikli, havşa başlı emniyet cıvataları
Ürün numarası
9102242 25
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377128713
net ağırlığı 100 başına
0,190 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
9102242 25
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377128713
net ağırlığı 100 başına
0,190 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,2 mm |
| toplam uzunluk (l) | 25 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 8,1 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,6 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SP-8 |
| anahtar (sürüş) | iki delik |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Emniyet yuvası 2 - delik - sadece özel bit ile işlenebiliruygulamaları
Hırsızlara karşı mükemmel koruma, çünkü özel bir montaj takımı sayesinde kolay söküm önlenmektediruygulama alanı
Güvenlik Teknolojisi, solar, madenÖzellikler
- Sac dişi- İki delik tahriki
- Havşa baş
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9102 A2 C 4,2X25 SP8