Ürün 9110 A2 C 6,3X19 ISK-PIN 4
Düz yuvarlak başlı emniyet cıvataları, allen + pin
Ürün numarası
9110263 19
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377130129
net ağırlığı 100 başına
0,500 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
9110263 19
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377130129
net ağırlığı 100 başına
0,500 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6,3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 19 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | Kafes Başkanı |
| kafa çapı (dk) | 10,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,3 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 4 PIN |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli pim |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Emniyet yuvası, pim - sadece özel bit ile işlenebiliruygulamaları
Hırsızlara karşı mükemmel koruma, çünkü özel bir montaj takımı sayesinde kolay söküm önlenmektediruygulama alanı
Güvenlik Teknolojisi, solar, madenÖzellikler
- Sac dişi- Allen + Pim
- Yassı yuvarlak baş
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9110 A2 C 6,3X19 ISK-PIN 4