Ürün 9112 A2 C 4,8X25 ISK-PIN 3
Havşa başlı emniyet cıvataları, allen + pin
Ürün numarası
9112248 25
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377129956
net ağırlığı 100 başına
0,265 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
9112248 25
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377129956
net ağırlığı 100 başına
0,265 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 25 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 9,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,15 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 3 PIN |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli pim |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Emniyet yuvası, pim - sadece özel bit ile işlenebiliruygulamaları
Hırsızlara karşı mükemmel koruma, çünkü özel bir montaj takımı sayesinde kolay söküm önlenmektediruygulama alanı
Güvenlik Teknolojisi, solar, madenÖzellikler
- Sac dişi- Allen + Pim
- Havşa baş
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9112 A2 C 4,8X25 ISK-PIN 3