Ürün 9113 A2 M 8X40 ISK-PIN 5
Havşa başlı emniyet cıvataları, allen + pin
Ürün numarası
911328 40
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377128003
net ağırlığı 100 başına
1,480 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
911328 40
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377128003
net ağırlığı 100 başına
1,480 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 40 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 16 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4,6 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 5 PIN |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli pim |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Emniyet yuvası, pim - sadece özel bit ile işlenebiliruygulamaları
Hırsızlara karşı mükemmel koruma, çünkü özel bir montaj takımı sayesinde kolay söküm önlenmektediruygulama alanı
Güvenlik Teknolojisi, solar, madenÖzellikler
- Metrik diş- Allen + Pim
- Havşa baş
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9113 A2 M 8X40 ISK-PIN 5