Ürün 9121 A2 M 10X35 TX-PIN 45
Düz yuvarlak başlı emniyet cıvataları, torks + pin
Ürün numarası
9121210 35
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377363466
net ağırlığı 100 başına
2,330 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
9121210 35
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377363466
net ağırlığı 100 başına
2,330 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 35 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Kafes Başkanı |
| kafa çapı (dk) | 17,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 5,5 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX45 PIN |
| anahtar (sürüş) | tırtıl pim |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Emniyet yuvası, pim - sadece özel bit ile işlenebiliruygulamaları
Hırsızlara karşı mükemmel koruma, çünkü özel bir montaj takımı sayesinde kolay söküm önlenmektediruygulama alanı
Güvenlik Teknolojisi, solar, madenÖzellikler
- Metrik diş- Torks + Pim
- Yassı yuvarlak baş
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9121 A2 M 10X35 TX-PIN 45