Ürün 9123 A2 M 10X30 TX-PIN 45
Havşa başlı emniyet cıvataları, torks + pin
Ürün numarası
9123210 30
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377370716
net ağırlığı 100 başına
1,910 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
9123210 30
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377370716
net ağırlığı 100 başına
1,910 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 30 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 20 mm |
| baş yüksekliği (k) | 5,5 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX45 PIN |
| anahtar (sürüş) | tırtıl pim |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Emniyet yuvası, pim - sadece özel bit ile işlenebiliruygulamaları
Hırsızlara karşı mükemmel koruma, çünkü özel bir montaj takımı sayesinde kolay söküm önlenmektediruygulama alanı
Güvenlik Teknolojisi, solar, madenÖzellikler
- Metrik diş- Torks + Pim
- Havşa baş
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9123 A2 M 10X30 TX-PIN 45