Ürün 9123 A2 M 6X40 TX-PIN 30
Havşa başlı emniyet cıvataları, torks + pin
Ürün numarası
912326 40
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377132123
net ağırlığı 100 başına
0,780 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
912326 40
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377132123
net ağırlığı 100 başına
0,780 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 40 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 12 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,45 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX30 PIN |
| anahtar (sürüş) | tırtıl pim |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Emniyet yuvası, pim - sadece özel bit ile işlenebiliruygulamaları
Hırsızlara karşı mükemmel koruma, çünkü özel bir montaj takımı sayesinde kolay söküm önlenmektediruygulama alanı
Güvenlik Teknolojisi, solar, madenÖzellikler
- Metrik diş- Torks + Pim
- Havşa baş
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9123 A2 M 6X40 TX-PIN 30