Ürün 9131 A2 M 4X30
Bombe başlı emniyet cıvataları, tek taraflı
Ürün numarası
913124 30
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377132444
net ağırlığı 100 başına
0,300 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
913124 30
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377132444
net ağırlığı 100 başına
0,300 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 30 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 7,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3 mm |
| anahtar (sürüş) | tek kullanımlık |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Emniyet yuvası, tek yön - sadece özel bit ile işlenebiliruygulamaları
Hırsızlara karşı mükemmel koruma, çünkü özel bir montaj takımı sayesinde kolay söküm önlenmektediruygulama alanı
Güvenlik Teknolojisi, solar, madenÖzellikler
- Metrik diş- Tek yönlü tahrik
- Yarı yuvarlak baş
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9131 A2 M 4X30