Ürün 9140 A2 M 12X35 tapali
Düz yuvarlak başlı emniyet cıvataları, tapalı allen
Ürün numarası
9140212 35
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377225979
net ağırlığı 100 başına
3,525 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
9140212 35
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377225979
net ağırlığı 100 başına
3,525 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 12 mm |
| toplam uzunluk (l) | 35 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Kafes Başkanı |
| kafa çapı (dk) | 21 mm |
| baş yüksekliği (k) | 6,6 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 8 |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Vida + tapa tek bir P.B. içinde- Açılamayan sabitleme
uygulamaları
Tip: Vidalama sonrasında çakmak için tapa.Tapa, serbest şekilde ambalaj içindedir.
uygulama alanı
Güvenlik Teknolojisi, solar, madenÖzellikler
- Metrik diş- Tapalı allen
- Yassı yuvarlak baş
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9140 A2 M 12X35 tapali