Ürün 9140 A2 M 6X50 tapali
Düz yuvarlak başlı emniyet cıvataları, tapalı allen
Ürün numarası
914026 50
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377132987
net ağırlığı 100 başına
0,970 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
914026 50
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377132987
net ağırlığı 100 başına
0,970 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 50 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Kafes Başkanı |
| kafa çapı (dk) | 10,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,3 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 4 |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Vida + tapa tek bir P.B. içinde- Açılamayan sabitleme
uygulamaları
Tip: Vidalama sonrasında çakmak için tapa.Tapa, serbest şekilde ambalaj içindedir.
uygulama alanı
Güvenlik Teknolojisi, solar, madenÖzellikler
- Metrik diş- Tapalı allen
- Yassı yuvarlak baş
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9140 A2 M 6X50 tapali