Ürün 9147 A4 5,0X40/24 TX25 CUT
Havşa başlı torks sunta vidası, cus
Ürün numarası
9147450 40/24
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377279613
net ağırlığı 100 başına
0,360 kg
Paketleme birimleri:
200
4.200
100.800
Ürün numarası
9147450 40/24
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377279613
net ağırlığı 100 başına
0,360 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 40 mm |
| İplik tipi | Sunta vida dişi |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 10 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX25 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| dis uzunluğu (b) | 24 mm |
| kaburga sayısı altında | 6 Pcs. |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
Ön delme işlemi yok
Ön delme işlemine genelde gerek kalmamaktadır. Ancak biz her zaman bir uygulama denemesinin gerçekleştirilmesini tavsiye etmekteyiz.
Avrupa Teknik Ruhsatı ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
uygulamaları
Ahşap alanda vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun. Optimum diş geometrisi her türlü ahşap malzemede en iyi tutumu garanti etmektedir. TX yuvası sayesinde optimum kuvvet aktarımı sağlanmaktadır.ETA 11/0283
uygulama alanı
keresteÖzellikler
- Havşa baş 90°- Baş altı güçlendirilmiş
- TX torkslu tahrik
- Kesme ucu
- Baş altında freze dişleri
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9147 A4 5,0X40/24 TX25 CUT