Ürün 9167 A2 4,5X90 Z
2 parçalı, rondelalı ahşap vidaları 15 mm
Ürün numarası
916722045 90
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377222657
net ağırlığı 100 başına
0,880 kg
Paketleme birimleri:
100
1.200
28.800
Ürün numarası
916722045 90
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377222657
net ağırlığı 100 başına
0,880 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
Teknik veriler
| cap (d) | 4,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 90 mm |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 8,3 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,35 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ2 |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Vulkanize edilmiş EPDM conta- EPDM conta sayesinde hava koşullarına dayanıklı
- EPDM conta sayesinde hava ve su sızdırmaz
uygulamaları
- Nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun.- Ahşap alt konstrüksiyonlar üzerine sac işlemeleri.
- Siper saclarından imal edilmiş kaplamaların kullanılması için.
uygulama alanı
ön taraf, solarPaylaş Ürün 9167 A2 4,5X90 Z