Ürün 9241 1.4006 5,0X50/30 TX20
Delici uçlu süs bş. ahşap yapı vidal., freze dişli
Ürün numarası
9241400650 50/30
çelik sınıfı
C1
EAN/GTIN
4043377318947
net ağırlığı 100 başına
0,440 kg
Paketleme birimleri:
200
4.200
100.800
Ürün numarası
9241400650 50/30
çelik sınıfı
C1
EAN/GTIN
4043377318947
net ağırlığı 100 başına
0,440 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 50 mm |
| İplik tipi | Sunta vida dişi |
| kafa şekli | süs kafa |
| kafa çapı (dk) | 7,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,45 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX20 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| dis uzunluğu (b) | 30 mm |
| nispet dp (dp) | 3,6 mm |
| Matkap ucu uzunluğu (lp) | 5,2 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Sıyırma dişleriSıyırma dişleri yüksek sabitleme parçalarında dahi düşük vidalama torkları garanti etmektedir.
Ön delme işlemi yok
Ön delme işlemine genelde gerek kalmamaktadır. Ancak biz her zaman bir uygulama denemesinin gerçekleştirilmesini tavsiye etmekteyiz.
Yalpasız tahrik
TX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
European technical Assessment ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
uygulamaları
Teras malzemelerinin ve tekne iskelelerinin sabitlenmesi için tüm ahşap işleyen işletmeler (marangoz, ahşap yapı işletmeleri) ve tüm bahçe ve peyzaj işletmeleri için mükemmel uygun. Bangkirai (ipe ağacı), Massaranduba gibi sert ağaçların işlenmesi için de mükemmel bir çözüm.4 x çap kadar bir asgari vidalama derinliği sağlanmış olmalıdır. Ağaç türüne bağlı olarak 8 x çap kadar bir vidalama derinliğine ulaşılmalıdır
uygulama alanı
keresteÖzellikler
- 60° süslü baş- Matkap ucu
- Sıyırma dişleri
- Baş altında freze dişleri
- TX torkslu tahrik
- Martensitli paslanmaz çelik, sertleştirilmiş (1.4006)
- Özel kaydırma kaplaması
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9241 1.4006 5,0X50/30 TX20