Ürün 9242 A2 4,5X45/30 TX20
Kesici çentikli ve sıyırma dişlili süs başlı ahşap vidalar
Ürün numarası
9242245 45/30
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377390059
net ağırlığı 100 başına
0,319 kg
Paketleme birimleri:
200
4.200
100.800
Ürün numarası
9242245 45/30
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377390059
net ağırlığı 100 başına
0,319 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 45 mm |
| İplik tipi | Sunta vida dişi |
| kafa şekli | süs kafa |
| kafa çapı (dk) | 7 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,35 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX20 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| dis uzunluğu (b) | 30 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Sıyırma dişleriSıyırma dişleri yüksek sabitleme parçalarında dahi düşük vidalama torkları garanti etmektedir.
Ön delme işlemi yok
Ön delme işlemine genelde gerek kalmamaktadır. Ancak biz her zaman bir uygulama denemesinin gerçekleştirilmesini tavsiye etmekteyiz.
Yalpasız tahrik
TX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
Ahşapta çatlak oluşmaz
Kesme ucu sayesinde sert ağaçlarda çatlak oluşturmadan, noktasal hassasiyette bir yerleştirme sağlanmış durumdadır.
European technical Assessment ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
uygulamaları
Teras malzemelerinin ve tekne iskelelerinin sabitlenmesi için tüm ahşap işleyen işletmeler (marangoz, ahşap yapı işletmeleri) ve tüm bahçe ve peyzaj işletmeleri için mükemmel uygun. Bangkirai (ipe ağacı), Massaranduba gibi sert ağaçların işlenmesi için de mükemmel bir çözüm.4 x çap kadar bir asgari vidalama derinliği sağlanmış olmalıdır. Ağaç türüne bağlı olarak 8 x çap kadar bir vidalama derinliğine ulaşılmalıdır
uygulama alanı
keresteÖzellikler
- 60° süslü baş- Kesici uç
- Sıyırma dişleri
- Baş altında freze dişleri
- TX torkslu tahrik
- Özel kaydırma kaplaması
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9242 A2 4,5X45/30 TX20