Ürün 9250 A4 10,0X380/105 TX40
Havşa başlı torks sunta vidası
Ürün numarası
92504100 380/105
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377412195
net ağırlığı 100 başına
12,253 kg
Paketleme birimleri:
50
Ürün numarası
92504100 380/105
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377412195
net ağırlığı 100 başına
12,253 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 380 mm |
| İplik tipi | Sunta vida dişi |
| kafa şekli | Havşa başlı |
| kafa çapı (dk) | 25 mm |
| baş yüksekliği (k) | 5 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX40 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| dis uzunluğu (b) | 105 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yüksek güvenlikHavşa başı ile kıyasla belirgin oranda daha yüksek baş çekme değerleri sayesinde %50 kadar daha az vida gerekli olmaktadır.
Ahşapta çatlak oluşmaz
Diş başlangıcındaki kesici çentik sayesinde ahşap içindeki gerginlikler giderilmekte ve böylece çatlak oluşumu önlenmektedir.
Kolay yerleştirme
Diş güvenli ve hızlı bir şekilde tutmaktadır
Özel kaydırma kaplaması
Düşük vidalama torkları garanti etmektedir ve böylece daha az kuvvet kullanımı gerektirmektedir
Yalpasız tahrik
TX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir. Küçük ölçü (boyut) Ahşap alt yapı konstrüksiyonları üzerinde destek ayakları veya çatı kancaları gibi metal parçaların uygulanması için mükemmel.
Avrupa Teknik Ruhsatı ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
uygulamaları
Güneş enerjisi, sundurma, balkon, köprü, oyun aletleri, prefabrik evler ve tüm taşıyıcı yapı elemanlar gibi açık havadaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun. ı. Güneş enerjisi, sundurma, balkon, köprü, oyun aletleri, prefabrik evler ve tüm taşıyıcı yapı elemanları gibi açık havadaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.4 x çap kadar bir asgari vidalama derinliği sağlanmış olmalıdır. En uygun durumda 8 x çap kadar bir vidalama derinliğine ulaşılmalıdır. 12 x çaptan daha yüksek bir değer hesaplamaya dâhil edilmemelidir
uygulama alanı
kereste, solarÖzellikler
- Pul başı - Ahşap yapı vidası- Kesme ucu
- Özel kaydırma kaplaması
- TX torkslu tahrik
Ürün broşürleri
Paylaş Ürün 9250 A4 10,0X380/105 TX40