DIN 7504 A2 O 3,9X13 Z
Yıldız silindir başlı sac vidası, O Form
Ürün numarası
75042O039 13
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377154156
net ağırlığı 100 başına
0,086 kg
Ürün numarası
75042O039 13
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377154156
net ağırlığı 100 başına
0,086 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3,9 mm |
| toplam uzunluk (l) | 13 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 7,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,5 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ2 |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
| nispet dp (dp) | 3,1 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Dikkat: sadece yumuşak metaller içinuygulama alanı
maden, solar, ön tarafPaylaş DIN 7504 A2 O 3,9X13 Z